19. Urodziny Agapy

W dniach 23-24 września 2023 roku obchodziliśmy 19 rocznicę swojej działalności. Z tej okazji zorganizowano we własnym gronie imprezę urodzinową połączoną z nocowaniem w M-GOK.
Spotkanie rozpoczęło się 23 września o 14:21 apelem powitalnym, na którym drużynowa przedstawiła harmonogram zajęć. Następnie integrowaliśmy się poprzez zabawy i pląsy. Po niesamowitej zabawie były zajęcia linowe, które już po raz kolejny poprowadził podharcmistrz Sławomir Sienkiewicz, któremu serdecznie dziękujemy!
W trakcie imprezy odbył się ,,bieg po mundur”który pozytywnie przeszli: druhna Kesja, i druhowie: Piotr i Adam. Odbył się również ,,bieg po barwy”, który pozytywnie ukończyły druhny: Zosia, Lena i Laura, które również złożyły Przyrzeczenie harcerskie przy obrzędowym ognisku, które za pomocą krzesiw rozpaliły druhny: Amelia, Eliza i Klaudia oraz Julia i Aleksandra
Po godzinie 21:00 drużynowa wniosła tort urodzinowy z okazji 19 urodzin. W tym roku mieliśmy aż dwa torty gdyż tort przyniosła również druhenka Wiktoria, która obchodziła 10 urodziny. Dzień wcześniej swoje urodziny obchodzili Piotr i Adam w związku z tym śpiewaliśmy im 100 lat.
Do godziny 00:21 ,,bawiliśmy się”, rozmawialiśmy, żartowaliśmy, miło spędziliśmy ze sobą ten urodzinowy czas. O 8:00 obudziła nas gwizdkiem oboźna Zosia i poszliśmy na zaprawę poranną, po której zjedliśmy śniadanie, posprzątaliśmy po sobie, a na koniec odbył się apel pożegnalny, na którym drużynowa wręczyła mundury i barwy drużyny (chusta). Gratulacje.Jeszcze raz gratulujemy druhnom i druhom, którzy otrzymali mundur, barwy drużyny oraz krzyż harcerski
Życzymy powodzenia osobom, które od tego roku harcerskiego zaczną pełnić nowe funkcje w drużynie. I z niecierpliwością czekamy na 20 Urodziny Agapy. Wszystkiego najlepszego, Agapo! Pozdrawiamy Wszystkich, którzy wspierają harcerzy.Czekamy z niecierpliwością na 20 Urodziny. Mamy nadzieję, że tym razem spędzimy je w większym gronie. Czuwaj!

Zostaw komentarz