Ogłoszenie

Zapraszamy WSZYSTKICH – dziewczynki i chłopców – od 10. roku życia na spotkanie otwarte, które odbędzie się 9 września 2023 roku w godzinach od 12.21 do 13.21 w M-GOK Jedwabne, przy ulicy Piękna 8, 18-420 Jedwabne w budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Jedwabnem.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi 21 DH ,,Agapa-Pomocna dłoń” im. ks. Kazimierza Lutosławskiego zapraszamy harcerskim pozdrowieniem czuwaj! Będziemy na Was czekać!

Harcerstwo ( ZHP) to niejednokrotnie przygoda na całe życie, a chwile spędzone w trakcie cotygodniowych sobotnich zbiórek oraz ognisk, zlotów i biwaków bawią i uczą, pozwalają przezwyciężyć słabości i nieśmiałość, rozwijają samodzielność oraz aktywność dziecka. Głównym celem harcerstwa jest wspieranie we wszechstronnym rozwoju. Drużyny harcerskie to jednostki, w których dzieci i młodzież mogą rozwijać się w swoich pasjach, dążyć do ideałów, by być dobrym człowiekiem w ogóle społeczeństwa. Człowiek potrzebuje świadomości, że ktoś jest przy nim na dobre i złe, a przez przygody harcerskie zawiązują się naprawdę mocne przyjaźnie.

Zostaw komentarz